سایه انداز چیست؟

/سایه انداز چیست؟
سایه انداز چیست؟2016-11-09T14:54:29+00:00

سایه انداز، ایده ای نو در راستا زندگی ای آسوده تر

همانطور که می دانیم در فصول گرم سال استفاده از کولر های آبی و گازی لازمه آسایش و تحمل گرمای فراوان آن فصل می باشد و همانطور که اکثرا در بالای پشت بام ها و پشت پنجره ها مشاهده نمودیم، کولر ها در معرض نور مستقیم آفتاب بوده که نور مستقیم آفتاب علاوه بر اینکه در دراز مدت باعث فرسایش زودرس کولر می شود، از همه مهمتر باعث گرم شدن فضای داخلی بدنه کولر و ممانعت از راندمان و بازدهی مناسب کولر می شود. و امروزه با توجه به تاکید دولت و رسانه ها و با توجه به کمبود آب و لزوم صرفه جویی در مصرف آب و برق ، این سایبان محیط خنکی را برای کولر فراهم نموده و باعث افزایش راندمان به صورت محسوس شده و از طرفی در کاهش مصرف انرژی کاهش به سزایی دارد.

روزی در تابستان سال 1392 از گرمای سوزان آفتاب و گرمای هوا عرق بر پیشانیمان جاری شده بود و عدم کارایی کولرمان در شرکت نیز ما را در آن گرما نمی توانست همراهی کند. تصمیم بر این گرفتیم تا چاره ایی برای گرمای سوزان آفتاب و حل مشکلات کولر های آبی و گازی اندیشه کنیم.

لذا با همت و اهتمام جمعی از مخترعین و پیشکستوان توانستیم وسیله ای را جهت جلوگیری از تابش آفتاب بر روی کولر های آبی و گازی طراحی و تولید نماییم.

از آن سال تابحال توانستیم سایه انداز را بر روی کولر های آبی و گازیی متعددی در سطح کشور تست کرده و تاثیر مستقیم سایه انداز بر راندمان کولر را مشاهده کنیم.

در زیر عکس های مدل شده این محصول را مشاهده می نمایید.